Zwitsal SummerTechDay 2022

In de zomervakantie op zaterdag 13 augustus organiseert de Hobby Computer Club (HCC) in Apeldoorn de 2e editie van Zwitsal SummerTechDay. Van 10.00 tot 1600 uur zijn kinderen vanaf ca. 6 jaar, makers en hobbyisten welkom bij NewTechPark op Zwitsal Apeldoorn. Toegang is gratis!

Een dag in de vakantie voor in techniek geïnteresseerde jeugd, makers en hobbyisten.

Dit kun je doen:

  • Bouw mee met hcc!4kids
  • Programmeer een robot
  • Leer vliegen met een drone
  • Maak en print je eigen 3D ontwerp
  • Laat een full-body scan van jezelf maken

 

Laat je familie zien wat we doen in de speeltuin van Technodiscovery. Ontdek de wereld van 3D en Virtual Reality in NewTechPark.

Datum:  13 augustus 2022
Tijdstip: 10:00-16:00
Locatie:  NewTechPark (Zwitsal Apeldoorn)
Ingang Zwitsal Noord
Vlijtseweg 148, 7317AK Apeldoorn

Toegang is gratis!

————————————————–

HCC is al jaren betrokken bij de ontwikkelingen op het Zwitsalterrein. Techniek is eindelijk een hot item geworden en dat ervaren we dagelijks bij NewTechPark in Apeldoorn. De oude sfeervolle fabriekshal is echt een unieke plek, waar studenten en scholieren in het onderwijs samen met bedrijven, overheid en diverse organisaties dagelijks technische projecten en activiteiten realiseren en uitvoeren. Het onderwijs doet hier nu in de volle breedte mee. Basisscholen doen al jaren mee aan de projecten van Technodiscovery en ook het voorgezet onderwijs, MBO en HBO zijn actief.

 

Wat je hier ziet en doet, is niet alleen bijzonder en leuk, maar vooral actueel, vernieuwend en verbindend

Recent nieuws

Ton ntf

NewTechFestival opent 3 oktober: vijf weken techniek ontdekken, proberen en vooral zelf doen!

Een geluidsgolf maken waarmee je dingen omverblaast, een computer uit elkaar halen of ontdekken hoe techniek wordt gebruikt in de zorg. Tijdens het NewTechFestival kan het allemaal. Op zaterdag 3 oktober begint bij NewTechPark in Apeldoorn de zesde editie van het festival. Vijf weken lang maken leerlingen, leerkrachten, docenten, bedrijven en nieuwsgierige bezoekers kennis met de wereld van techniek en technologie.

UWV Beter Werken Tool

Vakmensen voor vakwerk: slimmer organiseren, betere resultaten

Te weinig vakmensen, een hoge werkdruk en te weinig tijd om nieuwe medewerkers goed in te werken. Tijdens de HR Learning Community bijeenkomst van NewTechPark bleek dat deze uitdagingen breed leven, zowel bij bedrijven als bij onderwijsinstellingen.

f7d867af-4375-4342-9b99-34952c42f5d5

NewTechPark start deze zomer met TD Tour XL

Deze zomer organiseert NewTechPark voor het eerst TD Tour XL, een programma waarin techniek en spel samenkomen. We hebben er veel zin in en delen dit nieuwe programma graag met je.